Şarkıcı Tanyeli Ameliyat İçin Küba’ya mı Gidiyor?

Bir dönem baş döndüren performanslarıyla tanınan dansçı Tanyeli, pankreas kanseri ile mücadele ediyor. Tedavilerine İstabul’da özel bir hastanede devam edilen şarkıcının ameliyat için Küba’ya gideceği magazin haberlerine konu oldu. Tanyeli Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Küba’ya ameliyat için değil, başka bir ‘tedavi’ yöntemi denemek için gideceğini söyledi.

Asıl adı Öznur Kral olan dansçı Tanyeli, çıktığı televizyon programlarındaki performanslarıyla adını duyurmuştu.

Dans Et Benimle ve Dansın Kraliçeleri gibi albümleri de bulunan başarılı oryantal Tanyeli’nin aldığı kilolar magazin dünyasında konuşulmuştu.

Bu yılın Ocak ayında 2. Sayfa programına konuk olan Tanyeli, verdiği kilolara atıf yaparak, “Ben o Tanyeli değilim.” ifadelerini kullanmıştı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Tanyeli, yaptığı paylaşımla kendisine pankreas kanseri teşhisi konulduğunu açıklamıştı. İşte o açıklamalar ?

Tanyeli’nin tedavisine İstanbul’da özel bir hastanede devam ediliyordu. Buradan birçok paylaşım yapan ünlü oryantal, durumunun iyi olacağını vurguluyordu.

Daha önce annesini kanserden kaybeden Tanyeli, yakın zamanda abisini de kanserden kaybetmişti. Bu konu hakkındaki paylaşımı ?

Magazin sayfalarında Tanyeli’nin İstanbul’daki tedavisinin tamamlandığı, ameliyat için Küba’ya gideceği iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu iddiaları, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla yalanlayan Tanyeli, Küba’ya ameliyat için değil, farklı bir tedavi yöntemini denemek için gideceğini söyledi.

Tanyeli: ‘Türkiye’den başka yerde ameliyata girmem. En iyi cerrahlar burada.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx